Služby

sluzby
  • Tvorba web stránok & e-shopov

    Navrhneme vám funkčnú štruktúru a prispôsobivý dizajn na všetky zariadenia, ktorý napojíme na redakčný systém. Vytvorime vám aj jednoduché e-commerce riešenie, ktoré zarába.

  • Graficky dizajn & Branding

    Navrhneme vám reprezentatívnu firemnú identitu, ktorá vás odlíši od konkurencie. Kreatívny UI/UX dizajn, Logo podľa vášho gusta, Reklamné bannery.

  • Online Marketing & SEO

    Zviditeľníme vás na sociálnych sieťach, Google PPC, vyhľadávače. Naštartujeme vaše emaily, Spravíme vám optimalizáciu SEO.

Priebeh našej spolupráce

Stretnutie alebo videohovor

Preberieme si podrobne váš projekt. Budeme diskutovať o vašej vízií dizajnu, obsahu a funkcionality webu. Prejdeme si stránky konkurencie a spoločne sa dopracujeme k výstupu zozbieraných informácií.

Analýza a vypracovanie návrhu

To, čo sa o projekte dozvieme z nášho stretnutia pretavíme do základného návrhu, ktorý s vami budeme aktívne konzultovať. Na základe návrhu vám vypracujeme cenovú ponuku a časový odhad vývoja.

Vývoj a testovanie

V tomto kroku necháte všetko na nás. My vám Postavíme webové riešenie podľa vami schváleného návrhu. Dôležitá súčasť vývoja je testovanie a optimalizácia riešenia aby ste s našou prácou boli maximálne spokojní.

Spustenie a zaučenie

V tejto Fáze nasadzujeme web na hosting. Pri spúštaní vášho nového webu dbáme hlavne na kontrolu. Ak všetko funguje ako u nás lokálne. Nahodíme vám dodané texty a zaškolíme vás s ich editáciou.